Homepage

Informace o hypotékách, úvěrech a půjčkách

Pomůžeme Vám najít cestu k financování Vašeho bydlení a snů

Citibank

Tip: Potřebujete půjčku? Vyberte si tu nejlepší právě pro Vás

Informace o bance

Citibank byla založena v roce 1812 v New Yorku a již v roce 1890 se stala největší americkou bankou. Dnes je celá skupina Citigroup jednou z největších finančních institucí vůbec, která působí ve 106 zemích celého světa a poskytuje své služby osobního bankovnictví více než 55 milionům klientů. Koncem 80. let vstoupila Citibank i do střední a východní Evropy a dnes má pobočky ve všech významných státech této oblasti.


Hypoteční produkty

Citibank hypoteční úvěr je dlouhodobý úvěr pro fyzické osoby mající příjem ze závislé činnosti nebo z podnikání, který musí být použit na investici do nemovitosti na území České republiky. Citibank hypoteční úvěr je poskytován ve spolupráci s Hypoteční bankou (Hypoteční banka, a.s.).

Hypotéka na cokoliv je neúčelový dlouhodobý úvěr pro fyzické osoby mající příjem ze závislé činnosti nebo z podnikání, který může být použit na cokoliv. Neúčelový hypoteční úvěr je poskytován ve spolupráci s Hypoteční bankou (Hypoteční banka, a.s.).

Hypoteční úvěr je určen osobám starším 18-ti let, s trvalým pobytem na území České republiky nebo občanům České republiky, popř. držitelům průkazu o povolení k pobytu pro státního příslušníka členského státu Evropských společenství. Žadatelem je fyzická osoba, která nedokládá příjmy pro splácení hypotečního úvěru. O úvěr mohou současně žádat až čtyři žadatelé ve dvou domácnostech. Manželé mající společné jmění manželů musí žádat o úvěr společně.

Předhypoteční úvěr je určen k financování nemovitostí, které je možné financovat hypotečním úvěrem, ale dočasně není možné vložit na nemovitost zástavní právo (v okamžiku čerpání není možné mít zastavenou nemovitost resp. podán návrh na vklad zástavního práva). V takových případech je možné takovou nemovitost financovat předhypotečním úvěrem, který bude splacen následně hypotečním úvěrem.


© 2007- Hypotéky a úvěry |  nebankovní půjčky |  Půjčky bez registru ihned |  Půjčky na směnku |