Homepage

Informace o hypotékách, úvěrech a půjčkách

Pomůžeme Vám najít cestu k financování Vašeho bydlení a snů

ČSOB

Tip: Potřebujete půjčku? Vyberte si tu nejlepší právě pro Vás

Informace o bance

ČSOB působí na dvou národních trzích - českém a slovenském. Jsme největší bankou ve střední Evropě (měřeno celkovou hodnotou aktiv) a přední poradenskou bankou zaměřenou na správu aktiv v České republice.

informační linka: 800 300 300

Kalkulačka

Hypoteční produkty

Úvěr na financování nemovitosti, která se může nacházet i mimo území ČR. Hypotéku mohou využít občané ČR a EU nebo osoby s trvalým pobytem na území ČR starší 18 let. Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti na území ČR.

Úvěr na investici do bytu v družstevním vlastnictví je určen občanům ČR a EU nebo osobám s trvalým pobytem na území ČR starším 18 let. Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti na území ČR.

Úvěr na financování nemovitosti, která se může nacházet i mimo území ČR. Hypotéku mohou využít občané ČR a EU nebo osoby s trvalým pobytem na území ČR starší 18 let. Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti na území ČR.

Americká hypotéka je neúčelový úvěr. Získané prostředky můžete použít opravdu na cokoliv, například na bydlení, investice do nemovitosti v zahraničí, nákup auta, refinancování dříve poskytnutých úvěrů nebo třeba rozjezd podnikání. Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti na území ČR a je určen občanům ČR, EU nebo osobám s trvalým pobytem na území ČR starším 18 let.

Úvěr určený občanům ČR, EU nebo osobám s trvalým pobytem na území ČR starším 18 let na investici do nemovitosti (i mimo území ČR). Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti na území ČR. Pro získání hypotéky nemusíte dokládat své příjmy, což ocení zejména podnikatelé, jejichž výše příjmů uvedená v daňovém přiznání není dostačující pro získání hypotéky za standardních podmínek, a majetnější osoby, které ČSOB nechtějí prokazovat výši svých příjmů.

Účelový úvěr určený občanům ČR a EU nebo osobám s trvalým pobytem na území ČR starším 18 let na nákup nemovitosti do osobního vlastnictví, u které způsob nabytí nesplňuje podmínky zřízení zástavního práva k nemovitosti. Úvěr bude následně přefinancován z ČSOB Hypotéky. Je možné ho kombinovat také s ČSOB Hypotékou 2 v 1.

Úvěr na financování nemovitosti, která se může nacházet i mimo území ČR. Hypotéku mohou využít občané ČR, EU nebo osoby s trvalým pobytem na území ČR starší 18 let. Úvěr je zajištěný zástavním právem k nemovitosti na území ČR. ČSOB Hypotéka 2 v 1 představuje kombinaci standardní účelové hypotéky na bydlení a neúčelové americké hypotéky, kterou můžete využít na cokoliv. Kromě investice do pořízení nebo rekonstrukce bydlení si můžete vybavit také domácnost. Neúčelovou část úvěru můžete využít třeba i na nákup automobilu nebo dovolené, to vše za jednotnou úrokovou sazbu odpovídající standardní hypotéce.


© 2007- Hypotéky a úvěry |  nebankovní půjčky |  Půjčky bez registru ihned |  Půjčky na směnku |