Homepage

Informace o hypotékách, úvěrech a půjčkách

Pomůžeme Vám najít cestu k financování Vašeho bydlení a snů

Komerční banka

Tip: Potřebujete půjčku? Vyberte si tu nejlepší právě pro Vás

Informace o bance

Komerční banka (KB) patří k nejvýznamnějším bankovním institucím v České republice a v regionu střední a východní Evropy. Je součástí mezinárodní skupiny Société Générale (SG) a poskytuje komplexní služby drobného, podnikového a investičního bankovnictví. Další společnosti finanční skupiny Komerční banky nabízejí specializované služby, mezi které patří penzijní pojištění, stavební spoření, factoring, spotřebitelské úvěry a pojištění.

informační linka: 800 111 055

Kalkulačka

Hypoteční produkty

Chcete si koupit dům či byt a konečně bydlet ve vlastním? Potřebujete vyřešit problémy se spoluvlastnictvím nemovitosti nebo dědickým řízením? Chcete si pořídit družstevní byt? Potřebujete peníze na předplacení nájemného za účelem uzavření nájemní smlouvy? Využijte hypoteční úvěr, který Vám umožní financovat Váš investiční záměr. Minimální výše úvěru činí 200 000 Kč, maximální je omezena Vaší schopností splácet, výší investice a cenou zastavené nemovitosti. Splatnost si můžete vybrat v rozmezí od 5 do 30 let. Doba platnosti úrokové sazby je také volitelná - od 1 roku do 10 let nebo 15 let. Zároveň můžete využít státní podporu formou odpočtu úroků od daňového základu, případně formou úrokového zvýhodnění.

Chcete investovat do vlastního bydlení a rádi byste měli možnost pružně měnit výši splátky v průběhu splácení? Chcete mít možnost přerušit splácení? Pak je právě pro Vás určena Flexibilní hypotéka - úvěr, který se Vám přizpůsobí! Možnost zvýšit nebo naopak snížit výši měsíčních splátek, získat až 100 % potřebné částky a všechny služby včetně ocenění a pojištění nemovitosti na jednom místě!

Máte uzavřeno kapitálové životní pojištění či stavební spoření u Modré pyramidy stavební spořitelny nebo o těchto produktech uvažujete? Rádi byste je zkombinovali s investicí do nemovitosti a získali tak vlastní bydlení? Využijte překlenovací hypoteční úvěr. V kombinaci s kapitálovým životním pojištěním můžete financovat svůj investiční záměr až do plné výše. Minimální výše úvěru činí 100 000 Kč, maximální je omezena Vaší schopností splácet, výší investice do nemovitosti, cenou zastavené nemovitosti a výší cílových částek stavebního spoření nebo pojistných částek kapitálového životního pojištění. Splatnost úvěru v kombinaci se stavebním spořením je 1 rok až 8 let, v kombinaci s kapitálovým životním pojištěním 5 až 30 let. Zároveň můžete využít státní podporu formou odpočtu úroků od základu daně, případně i formou úrokového zvýhodnění.

Chcete si koupit dům či byt a konečně bydlet ve vlastním? Přitom nemáte vhodnou nemovitost k zajištění hypotečního úvěru? Chcete financovat výstavbu či rekonstrukci pomocí zálohových faktur nebo stavět či rekonstruovat nemovitost svépomocí? Využijte kombinaci předhypotečního a hypotečního úvěru. Poté, co získáte nemovitost k zajištění hypotečního úvěru, splatíte předhypoteční úvěr hypotečním. Minimální výše úvěru činí 200 000 Kč, maximální je omezena výší následného hypotečního úvěru, Vaší schopností splácet, výší investice do nemovitosti a cenou zastavené nemovitosti. Splatnost úvěru je 1 rok, u výstavby či rekonstrukce svépomocí pak 2 roky.


© 2007- Hypotéky a úvěry |  nebankovní půjčky |  Půjčky bez registru ihned |  Půjčky na směnku |