Homepage

Informace o hypotékách, úvěrech a půjčkách

Pomůžeme Vám najít cestu k financování Vašeho bydlení a snů

Živnostenská banka

Tip: Potřebujete půjčku? Vyberte si tu nejlepší právě pro Vás

Informace o bance

Nejstarší česka banka, založená v roce 1868, jež více jak 130 let symbolizuje nejlepší tradice bankovnictví v naší zemi.

informační linka: 800 12 24 12

Kalkulačka

Hypoteční produkty

Uvažujete o pořízení vlastního bydlení? Hledáte jednoduchou a rychlou cestu jak získat prostředky na Váš byt nebo rodinný dům? Využijte výhod našeho residenčního hypotečního úvěru, s nímž můžete běžně čerpat prostředky do výše 100 % ceny obvyklé zastavené nemovitosti/nemovitostí, jistotu pevné úrokové sazby můžete získat až na 10 let dopředu a splátky si rozložit až na 35 let. Podle Vašeho požadavku na rychlost čerpání jsme připraveni prostředky uvolnit běžným, zrychleným nebo expresním způsobem.

Bydlíte v podnájmu a chcete si koupit vlastní dům či byt? Obáváte se, že po přechodnou dobu budete muset hradit jak splátky úvěru, tak nájemné nebo jiné dočasně zvýšené náklady? Využijte možnost hradit po dobu až 12 měsíců pouze splátky úroků aniž bychom Vám jakkoliv zvýšili úrokovou sazbu. Bydlete hned, splácejte až za rok.

Máte svůj životní sen a scházejí Vám prostředky k jeho splnění? Nechcete zbytečně platit vysoké úroky typické pro spotřebitelské úvěry nebo leasing? Máte k dispozici nemovitost, kterou je možno využít k zajištění úvěru? Náš neúčelový hypoteční úvěr můžete využít k financování jakýchkoliv Vašich potřeb - nebudeme se ptát na účel úvěru a prostředky Vám jednorázově uvolníme na běžný účet k čerpání dle Vašich potřeb. Touto cestou můžete jednoduše a za výhodných podmínek získat prostředky až do výše 60% z ceny obvyklé zastavené nemovitosti/nemovitostí, přičemž splátky Vám rozložíme až na 20 let.

Díky kombinaci s kapitálovým životním pojištěním Vám tato residenční hypotéka umožňuje využívat výhod obou těchto produktů současně - v průběhu trvání úvěru bance platíte pouze úroky a pojišťovně hradíte pojistné, které Vám i Vašim blízkým dává jistotu splacení úvěru i v případě nečekané události. Prostředky můžete čerpat až do výše 100 % ceny obvyklé zastavené nemovitosti/nemovitostí Tuto hypotéku můžete splácet až 35 let a po celou dobu využívat dvojí daňovou výhodu. Vypůjčené peníze jsou jednorázově splaceny na konci doby splatnosti z výnosu pojištění.

Chcete si pořídit nemovitost nikoliv k vlastnímu bydlení, ale jako bezpečnou a zajímavou investici? Přejete si získat prostředky, abyste mohli splatit svou předchozí půjčku či úvěr? Potom právě pro Vás máme optimální řešení v podobě našeho neresidenčního hypotečního úvěru. S tímto úvěrem můžete využívat výhod hypotečního úvěru, přestože jeho účelem je např. pronájem nebo refinancování jakékoliv Vaší dřívější půjčky.


© 2007- Hypotéky a úvěry |  nebankovní půjčky |  Půjčky bez registru ihned |  Půjčky na směnku |