Homepage

Informace o hypotékách, úvěrech a půjčkách

Pomůžeme Vám najít cestu k financování Vašeho bydlení a snů

Raiffeisen bank (eBanka)

Tip: Potřebujete půjčku? Vyberte si tu nejlepší právě pro Vás

Informace o bance

Raiffeisenbank a.s. je významným bankovním ústavem, který v České republice nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i podnikové klientele. Banka je součástí rakouské finanční skupiny Raiffeisen.

informační linka: 800 900 900

Kalkulačka

Hypoteční produkty

Hypotéka s financováním nemovitostí i družstevních bytů až do 100 % hodnoty zastavených nemovitostí, nepotřebujete tak žádné vlastní prostředky.

Hypotéka jištěná a splácená ze životního pojištění. Možnost financování nemovitostí i družstevních bytů až do 100 % hodnoty zastavených nemovitostí- nepotřebujete tak žádné vlastní prostředky.

Tyto prostředky můžete použít k financování libovolného záměru. Je vhodné je využít v případech, kdy Vám nestačí finance poskytované v rámci klasického spotřebitelského úvěru. Americká hypotéka Vám totiž umožní půjčit si vyšší částku, a díky tomu, že je zajištěna nemovitostí, získáte nižší úrokovou sazbu, podobnou těm u klasických hypotečních úvěrů.

Chcete mít na svém účtu v bance pohotovou rezervu peněz na nepředvídané výdaje, snížit svou úrokovou zátěž z hypotéky, konsolidovat své stávající závazky u jiných bank či chcete mít možnost ovlivnit splácení hypotečního úvěru dle své okamžité finanční situace? Variabilní hypotéka Vám umožní libovolně čerpat, snižovat vyčerpanou částku vklady na účet, čerpat opakovaně, odložit splátku apod.

Chcete investovat pomocí investičního životního pojištění a zároveň financovat své bydlení? Jsme první z hypotečních bank, která vám tuto kombinaci umožní. Získáte tak nejen nové bydlení, ale díky investičnímu životnímu pojištění se budete zároveň podílet na výnosech z investic na tuzemských i zahraničních trzích.

Pro zájemce o hypoteční úvěr neprokazující svůj příjem dosud obvyklým způsobem.

Hypotéka specializovaná na komerční nemovitosti určené k následnému pronájmu - hypotéka jako investice


© 2007- Hypotéky a úvěry |  nebankovní půjčky |  Půjčky bez registru ihned |  Půjčky na směnku |