Homepage

Informace o hypotékách, úvěrech a půjčkách

Pomůžeme Vám najít cestu k financování Vašeho bydlení a snů

Hypoteční banky

Tip: Potřebujete půjčku? Vyberte si tu nejlepší právě pro Vás
Česká spořitelna je moderní banka orientovaná na drobné klienty, malé a střední firmy, města a obce i velké korporace. Největší banka na trhu nabízí hypotéky, internetové a GSM bankovnictví, úvěry, platební karty, investice do podílových fondů a další bankovní služby.
ČSOB působí na dvou národních trzích - českém a slovenském. Jsme největší bankou ve střední Evropě (měřeno celkovou hodnotou aktiv) a přední poradenskou bankou zaměřenou na správu aktiv v České republice.
Komerční banka (KB) patří k nejvýznamnějším bankovním institucím v České republice a v regionu střední a východní Evropy. Je součástí mezinárodní skupiny Société Générale (SG) a poskytuje komplexní služby drobného, podnikového a investičního bankovnictví. Další společnosti finanční skupiny Komerční banky nabízejí specializované služby, mezi které patří penzijní pojištění, stavební spoření, factoring, spotřebitelské úvěry a pojištění.
Hypoteční banka je moderní, vstřícná a stabilní banka zaměřená na poskytování hypotečních úvěrů. Díky své specializaci přistupujeme ke klientům individuálně, nabízíme jim řešení šité na míru a poskytujeme profesionální poradenství.
Hypoteční banka Wüstenrot je od 23.prosince 2002 nejmladší společností ze skupiny Wüstenrot. Poskytováním hypotečních úvěrů na bydlení tak vhodně doplnila nabídku služeb v rámci skupiny Wüstenrot.
Nejstarší česka banka, založená v roce 1868, jež více jak 130 let symbolizuje nejlepší tradice bankovnictví v naší zemi.
GE Money je předním poskytovatelem úvěrových služeb spotřebitelům, dealerům s automobily a malým a středním firmám.
Raiffeisenbank a.s. je významným bankovním ústavem, který v České republice nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i podnikové klientele. Banka je součástí rakouské finanční skupiny Raiffeisen.
Citibank byla založena v roce 1812 v New Yorku a již v roce 1890 se stala největší americkou bankou. Dnes je celá skupina Citigroup jednou z největších finančních institucí vůbec, která působí ve 106 zemích celého světa a poskytuje své služby osobního bankovnictví více než 55 milionům klientů. Koncem 80. let vstoupila Citibank i do střední a východní Evropy a dnes má pobočky ve všech významných státech této oblasti.
Volksbank CZ, a.s. je univerzální obchodní banka se širokým spektrem produktů a služeb v oblasti drobného i podnikového bankovnictví. Během svého působení na českém trhu Volksbank získala pevnou pozici v segmentu středních a menších bankovních domů.
mBank je společnost spadající pod skupinu CommerzBank, která působí ve střední Evropě. Jako vůbec první banka, mBank garantuje základní služby v průměrném rozsahu zcela zdarma. Mezi nejzajímavější služby patří neúčtování poplatků za internetové převody, bezplatné založení a vedení běžného účtu, neúčtování provizí bance za výběr hotovosti v zahraničí a vystavení debitní karty zdarma.

© 2007- Hypotéky a úvěry |  nebankovní půjčky |  Půjčky bez registru ihned |  Půjčky na směnku |