Homepage

Informace o hypotékách, úvěrech a půjčkách

Pomůžeme Vám najít cestu k financování Vašeho bydlení a snů

mBank

Informace o mBanka

mBank je společnost spadající pod skupinu CommerzBank, která působí ve střední Evropě. Jako vůbec první banka, mBank garantuje základní služby v průměrném rozsahu zcela zdarma. Mezi nejzajímavější služby patří neúčtování poplatků za internetové převody, bezplatné založení a vedení běžného účtu, neúčtování provizí bance za výběr hotovosti v zahraničí a vystavení debitní karty zdarma. Proč jsou tyto služby zdarma vychází již ze strategie mBanky, která je založena na nalákání klientů, jenž chcou spravovat svůj účet za pomocí internetu a telefonu. V případě, že si necháte zasílat i papírovou formu výpisu z účtu, zaplatíte za tuto službu 20Kč, tímto se tak můžete případně dostat i do mínusu. Nicméně pokud banka udrží své proklamované standardy, jen těžko se bude hledat pro ni konkurence v České republice.


Produkty mBanky

Prvním produktem, jenž mBank zpřístupnila je běžný typ účtu s názvem mKONTO. Tento účet je vhodný především pro fyzické osoby, hlavně kvůli třem výběrům z bankomatu v ĆR měsíčně zdarma, správě a provádění transakcí zdarma. K účtu mKONTO se vztahuje možnost získání debitní karty Visa Classic na vyžádání zdarma.

eMAX je spořící účet, který stejně jako mKONTO není zatížen zpoplatněním základní správou s účtem. Nejzajímavější položkou ve výčtu pozitiv tohoto produktu je poměrně vysoké úročení a to 3%. Úročení je měsíční, ale úrok je přepočítáván z aktuálního zůstatku na účtu každý den. Další zajímavou výhodou eMAX je možnost neustálého přístupu k účtu, možnost založení až 4 takovýchto účtů a neexistence limitů (minimální zůstatek pro úročení atd.).

mHYPOTÉKA je produkt označující standardní hypotéku, která ovšem bude plně spuštěna až na začátku druhého čtvrtletí 2008. Mezi výhody by měli patřit : zpracování a posouzení hypotéky zdarma, bezpenalizační mimořádné splátky a snadné přefinancování z jiné banky.


© 2007- Hypotéky a úvěry |  nebankovní půjčky |  Půjčky bez registru ihned |  Půjčky na směnku |